Продукти нового покоління та технологічні рішення MicroLED Absen

Постачальник рішень для світлодіодних дисплеїв Absen (SZSE: 300389) візьме участь у Міжнародній виставці знаків та світлодіодів (ISLE) 2021 з 10 по 13 травня у Всесвітньому виставковому та конференц-центрі Шеньчжень. Компанія планує продемонструвати свої продукти нового покоління та технологічні рішення MicroLED, що забезпечують вражаючий досвід користувача в результаті впровадження інноваційних технологій, що визначають еру дисплея ультрависокої чіткості (UHD) 5G + 8K.

Завдяки поєднанню 5G + 8K UHD інтелектуальних мікродисплеїв, MicroLED став наступною чудовою технологією відображення. На стенді 10-A01 Absen дебютує свою лінійку продуктів MicroLED, розроблену на основі фірмової технології HCCI та упаковану інвертованою технологією COB для досягнення ефекту ультрачорного покриття поверхні та високого контрасту навколишнього світла завдяки підвищенню світлової ефективності та тепловіддачі дисплей. Кілька функцій, включаючи чудову якість зображення, що фіксує навіть найдрібніші деталі, низьке енергоспоживання, інтелектуальний дисплей та легкий, тонкий екран, додають привабливості продукту.

Окрім гучних продуктів MicroLED, Absen також продемонструє три основні рішення для застосування:

• Конференц-лекційний зал з електронним подіумом та великим екраном, що відповідає потребі в ефективному та зручному сценарії конференції.

• Хмарна кімната для відеоконференцій, що забезпечує зв’язок між великим екраном дисплея та обладнанням для відеоконференцій, як покращення сценарію віддаленої роботи.

• Рішення FXMirror 3D для «примірки», що включає передову технологію AR та великий екран високої чіткості для створення 3D-ефекту, що дозволяє покупцям швидко приміряти одяг та зрозуміти, чи підходить він, створюючи віртуальне зображення одягу, який носить потенційний покупець

Також Absen буде проводити захід за допомогою захоплюючої віртуальної реальності та прямого ефіру для клієнтів по всьому світу, щоб повністю зрозуміти основні моменти та переваги своїх продуктів та рішень. Аудиторії, які були обмежені пандемією COVID-19 або не можуть поїхати з будь-якої причини, запрошуються взяти участь практично для того, щоб дізнатись більше про подію в режимі реального часу.

Останні новини