Архітектурне світло

Архітектурне світло – це перш за все дизайн освітлення екстер’єру – архітектурна підсвітка фасадів будівель, споруд, ландшафтних зон. Це можуть бути шедеври архітектури та офісні будівлі, вулиці і магазини, паркові зони і т.д.

Архітектурне світло обов’язково виставляється з розрахунками освітленості: інтенсивності світлового потоку, яскравості, кута, направленості та згідно цих розрахунків оформлюється проект зовнішнього освітлення (світлотехнічний проект).

Крім того, сучасне архітектурне світло покликане виконувати ті завдання, які визначають для нього забудовники, наприклад, забезпечення якісним освітленням всій прилеглій до будівлі території. Це створює у спостерігача відчуття затишку, захищеності та гармонії, що в свою чергу сприяє збільшенню продажів (комерційна нерухомість), підвищенню працездатності (торгова і офісна нерухомість) або розвитку творчого потенціалу (пам’ятники мистецтва і архітектури). Архітектурна підсвітка фасадів будівель, динамічна підсвітка фасадів, художня підсвітка будівель.

Архітектурне світло виконує три найважливіші функції. Воно запрошує прохожого дивитися, тобто приділити об’єкту свою увагу, бачити, тобто розрізняти гру світла і тіні і усвідомлювати ті можливості, які вони в собі таять і побачити, тобто усвідомити основний задум, ідею творця, втілену в об’єкті. Сучасне архітектурне освітлення – це робота, спрямована на створення неповторних образів будівель і елементів ландшафту. Це спосіб організації видимості, який поєднує в собі красу і користь. У будь-який час року, в будь-який час доби освітлення будівель робить їх представницькими, вигідно підкреслює елементи фасаду, створює нове сприйняття і дозволяє повністю насолодитися задумами архітекторів. Сучасність вимагає, щоб це була саме світлодіодна підсвітка будівель, але ми використовуємо різні джерела світла, по бажанню замовника.