Вуличне освітлення

Світильники для вуличного освітлення повинні мати високий рівень надійності і захищеності (IP 65-67), мати високий термін служби і хорошу світловіддачу.
Рекомендується використовувати джерела світла, які мають спектр світіння, наближений до природного світла. Таке освітлення створює для оточуючих відчуття денного світла, що допомагає відчути безпеку та комфорт. Сучасне суспільство використовує LED вуличне освітлення, наша компанія готова запропонувати Вам широкий вибір найрізноманітніших світлодіодних світильників для освітлення вулиць.
Вуличне освітлення LED в Києві та інших обласних центрах України функціонує вже більше ніж 5 років, та планує розповсюджуватися в інші населені пункти.

Дуже важливою та відповідальною роботою є забезпечити вуличне освітлення. Так як після заходу сонця, в вечірній час на вулицях та дорогах має залишатися безпечно і комфортно.

Вуличне освітлення – освітлення вулиць, тротуарів, автомагістралей, зон паркування, перехресть – відноситься до технічного освітлення тому тут освітлення, в першу чергу, має виконувати функціонал. Саме тому для таких місць існують державні будівельні норми, в яких написані числові значення освітленості та яскравості дорожнього покриття нормовані для того чи іншого місця.

На дорогах водію автомобіля важливо бачити шлях попереду, щоб не створити дорожньо-транспортну пригоду. Теж саме на вулицях та зонах паркування.
В темних провулках, більш ймовірно, людину може зустріти небезпека ніж в добре освітленому місці. Для того, щоб камери відеоспостереження змогли зафіксувати якусь інформацію, також потрібне нормоване освітлення, інакше вони просто не зреагують на будь-який рух, чи не зможуть розпізнати номерні знаки порушника на дорозі.
Окрема розмова про важливість вуличного освітлення на шляху повітряного судна, яке замінює маркувальні знаки в вечірній час.

Власне виробництво вуличних енергозберігаючих світильників.
Характеристики світильника

Наші проекти в цьому напрямку