Медіафасад

Освітлення часто виконує не тільки технічне та естетичне освітлення, а ще й декоративне.
В першу чергу, це стосується використання динаміки, кольору, яскравості.
Сучасні торговельні та торговельно-розважальні центри, а також клуби, ресторани та деякі інші не житлові будівлі, які варті привернення до себе уваги – використовують яскраве динамічне освітлення.
В деяких випадках, величезний світлодіодний екран,  піксельна сітка, чи лінійні елементивикористовують, як пристрій для відтворення реклами, відеороликів, анімацій та будь-якого іншого контенту.

Коли світлодіодні екрани ввірвалися в наше життя, то майже повністю замінили рекламні щити, банери і їх почали використовувати скрізь, тому що це вигідніше, якісніше і набагато ефективніше.
В деяких випадках, може бути динаміка з RGB прожекторів чи лінійних елементів ( і вже не прямим світлом, а направленим на фасад), гра не тільки кольором, а і просто порядком включення, що задано контролером.
Сьогодні розповсюджено стало освітлення динамікою мостів, будівельних кранів, колеса обзору, різних світлових інсталяцій, арок.
В найбільш розвинених країнах можна побачити, як всі хмарочоси переливаються та мерехтять динамікою, масштабні медіаекрани встановлені прямо на висотках. Немов новорічні ялинки стоять і милують око, але круглий рік.