Підсвітка будинків

Зараз популярності набирає світлодіодна підсвітка будівель, це економічно вигідніше, довговічніше і можлива регуляція кольору випромінювання. Якщо пограти зі світлом то вийде художня підсвітка будівель.

Дім милий дім. Дім асоціюється із затишком, комфортом, безпекою.

Підсвітка будинків – це дуже цікавий спосіб виокремити будівлю із загального фону панорами міста, підкреслити її унікальність і акцентувати увагу на його конструктивних особливостях, при необхідності приховати наявні візуальні недоліки, а в деяких випадках навіть перетворити будівлю до невпізнання.

Тому підсвітка фасаду будинку та проект архітектурного освітлення повинні створювати відчуття тепла, затишку, захищеності та гармонії.

До цієї категорії ми віднесли: освітлення житлових комплексів, підсвічування для будинку, котеджу, готелю.

Правильно і зі смаком організоване підсвітка будинку привертає до себе увагу і викликає інтерес, служить підтвердженням іміджу заможних і публічних людей. Тому проект зовнішнього освітлення будинку важливий.

Крім того, сучасне архітектурне світло покликане виконувати ті завдання, які визначають для нього забудовники, наприклад, забезпечення якісним освітленням всій прилеглій до будівлі території. Світильники для підсвічування будівель підбираються виходячи з багатьох факторів, враховується, характеристики, розміри і дизайн освітлювального обладнання.

Наші проекти в цьому напрямку