Архітектурна підсвітка фасадів

Переваги

  • легкість монтажу;
  • легкість монтажу;
  • економічність;
  • простота використання;
  • стійкість до впливу несприятливих погодних умов і механічних навантажень;
  • естетичний зовнішній вигляд;

Сучасне архітектурне світло покликане забезпечити якісним освітленням всій прилеглій до будівлі території. Це створює у глядача відчуття затишку, захищеності та гармонії, що в свою чергу сприяє збільшенню продажів (комерційна нерухомість), підвищенню працездатності (торгова і офісна нерухомість) або розвитку творчого потенціалу (пам’ятники мистецтва і архітектури).

Архітектурне світло виконує три найважливіші функції. Він запрошує глядача дивитися, тобто приділити об’єкту свою увагу, бачити, тобто розрізняти гру світла і тіні і усвідомлювати ті можливості, які вони в собі таять і побачити, тобто усвідомити основний задум, ідею творця, втілену в об’єкті. Використовуються різні прийоми при освітленні фасадів декоративна підсвітка будівель, динамічна підсвітка фасаду.

Світло завжди привертало увагу і супроводжувало людину, роблячи її життя комфортнішим і створюючи відчуття тепла, затишку і безпеки.

Уміло підібране і грамотно встановлене на фасадах будівель світло здатне створювати чудові ефекти, виділяючи і підкреслюючи основну ідею архітектора. Тому архітектурна підсвітка фасадів та проект архітектурного освітлення поза всяким сумнівом повинні бути невід’ємною частиною процесу проектування будівлі.

Архітектурне підсвічування фасадів будівель – це прекрасний спосіб виділити будівлю із загального фону забудови, підкреслити її унікальність і акцентувати увагу на його конструктивних особливостях, а в деяких випадках навіть перетворити будівлю до невпізнання, по суті створити на темний час доби новий архітектурний об’єкт.

Правильно і зі смаком організоване підсвічування будівлі привертає до нього увагу і викликає інтерес, який, якщо мова йде про офіс компанії або публічному будинку, може стати першим кроком в отриманні нових клієнтів і подальший розвиток бізнесу або стати проявом і підтвердженням іміджу для будинків заможних і публічних людей. Тому проект зовнішнього освітлення важливий.

Багато світлотехнічні компанії традиційно виділяють кілька основних способів організації архітектурного підсвічування фасадів будівель:

  • декоративне підсвічування, при якій на фасаді будівлі створюється своєрідний малюнок або графічний орнамент, сама будівля при цьому служить таким собі полотном або екраном, і основна увага акцентується на грі світла і тіні;
  • локальне підсвічування, при якій за допомогою світла виділяються і підкреслюються найбільш значущі і цікаві архітектурні елементи будівлі і основні акценти і увагу фокусуються саме на них;
  • контурне освітлення – підсвічування контурів і основних архітектурних ліній за допомогою світлодіодних стрічок або лінійок;
  • заливаюче підсвічування, при якій крім виділення світлом окремих важливих архітектурних елементів будівлі, здійснюється також і загальна підсвічування всієї будівлі, для якої використовуються світильники з широким кутом поширення світла.

Наші проекти в цьому напрямку