Паркове освітлення

Наша компанія готова запропонувати Вам широкий вибір найрізноманітніших світлодіодних світильників для освітлення парків.

Світильник вуличний світлодіодний для освітлення паркових зон.

Дізнатися характеристики світильника

Багато парків, сквер та алей реконструюються і починають набувати нового вигляду. Велика кількість таких об’єктів будується заново. Природно, крім красивого архітектурного оформлення вони вимагають і хорошого освітлення.
Паркове освітлення покликане вирішувати дві основні задачі: забезпечення безпечного пересування по тій чи іншій території (функціональне освітлення) і створення особливої атмосфери, за допомогою використання декоративних світильників (декоративне освітлення).
Залежно від конкретних задач в парковому освітленні використовують різні прийоми: м’яке розсіяне світло, заливающе освітлення, спрямоване акцентне або силуетне підсвічування.
В парковому висвітленні дуже важливо висвітлити місця знаходження і пересування відвідувачів. для відчуття безпеки, зорового комфорту і затишку, так як парк – це місце куди приходять відпочити, розслабитися і насолодитися природою.
Перед вибором паркових світильників не забудьте приділити особливу увагу дизайну світильника, так як вдень люди бачать його непрацюючим. Особливо привабливо виглядає паркове освітлення без видимого джерела світла.
Світильники для паркового освітлення повинні мати високий рівень надійності і захищеності (IP 65-67), мати високий термін служби і хорошу світловіддачу. Рекомендується використовувати джерела світла, мають спектр світіння, наближений до природного світла. Таке освітлення сприяє вегетації рослин.

Наші проекти в цьому напрямку