Ландшафтне освітлення

 

Спеціально під замовлення нашою компанією було виготовлено світлодіодні стовпчики для ЖК Новопечерські Липки.

Ландшафтне освітлення останнім часом стало одним з найпопулярніших напрямків у сучасному ландшафтному дизайні, адже воно дозволяє показати будь-яку територію в найвигіднішому світлі.

Ландшафтне освітлення покликане вирішувати дві основні задачі: створення особливої атмосфери та акцентування уваги на окремих елементах або архітектурних деталях (декоративне освітлення). Залежно від конкретних завдань в ландшафтному освітленні використовують різні прийоми: м’яке розсіяне світло, заливающее освітлення, спрямована акцентні або силуетне підсвічування.

В дизайні ландшафтного освітлення рекомендується дотримуватися правила, що висвітлювати потрібно ті частини ландшафту, які вимагають уваги глядача, а не місце, де він знаходиться. Це можуть бути окремі композиції з дерев або елементи архітектури – альтанки, розарії, тераси, фонтани, басейни.

Перед вибором ландшафтних світильників не забудьте приділити особливу увагу дизайну світильника, так як вдень люди бачать його непрацюючим. Особливо привабливо виглядає ландшафтне освітлення без видимого джерела світла та коли взагалі не видно самого світильника, ефект є, а звідки він не зрозуміло.

Світильники для ландшафтного освітлення повинні мати високий рівень надійності і захищеності (IP 65-67), мати високий термін служби і хорошу світловіддачу. Рекомендується використовувати джерела світла, мають спектр світіння, наближений до природного світла. Таке освітлення сприяє вегетації рослин.Наша компанія готова запропонувати Вам широкий вибір найрізноманітніших світлодіодних світильників для освітлення ландшафтів.

Наші проекти в цьому напрямку