Динамічна підсвітка

Для динаміки можна використовувати різноманітне обладнання – це можуть бути прожектори, світлодіодна стрічка, лінійки, пікселі. Все це має підтримувати керування контролером.
Обладнання може бути направлене на спостерігача, а може робити акцентне освітлення на об’єкт чи деталь. В ландшафтному освітленні теж зустрічається динаміка.

Нашу увагу привертає постійний ритм життя, рух, пересування, змінення – динаміка.
Динаміка в освітленні використовується в більшості як особлива підсвітка, щоб створити святковий настрій, повторити ефект новорічної ялинки, мерехтіння зоряного неба, як падають сніжинки, розривається салют і повірити в казку.
Динамічну підсвітку можна зустріти у фонтанах, де з динамікою води змінюється колір – відбувається заломлення світла і передаються неймовірні ефекти.
Динамічна підсвітка фасадів також зустрічається. Адміністративні будівлі можуть засяяти кольорами прапора, змінюючись на звичний білий колір. Світлові інсталяції та світлові шоу не обійдуться без динамічних спец ефектів. Торгові центри використовують динаміку через матові розсіювачі – створюючи цілі інтерактивні панелі.
В динаміці не обов’язково міняти колір, можна погратися з яскравістю освітлення, поступово змінюючи світловий потік джерела світла, задати певний сценарій на контролер, і милуватися як згасають зорі і знову запалюються.

Наші проекти в цьому напрямку