LED-екрани

У сучасному суспільстві стрімко змінюється обсяг і форма надання інформації. Світ стає цифровим. Повсюдно на зміну звичайним бігбордів в міста приходять світлодіодні екрани різних форм і розмірів з динамічним виведенням інформації в режимі on-line.

Крім виконання інформаційної функції, такі екрани створюють у глядачів відчуття причетності і заглибленості в постійно мінливий потік подій і явищ, роблять їхнє життя більш барвистою, більш наповненим.

Світлодіодний екран – це сучасне і унікальний засіб передачі інформації потенційним споживачам. Успішні оператори реклами давно усвідомили, що для маркетингу можливості світлодіодних екранів обмежені лише фантазією і вміннями маркетолога.

 

 

У листопаді 2015 року був підписаний Договір про співпрацю між компаніями Стрімлайт і Absen, найбільшим світовим виробником якісних світлодіодних екранів. Згідно з цим Договором компанія Стрімлайт стає офіційним представником компанії Absen на території України.

Тепер вартість екранів у виробника і в Україні однакові, а гарантійний період становить 24 місяці.

За умовами експлуатації, характеристикам і місцем застосування світлодіодні екрани можна умовно розділити на групи – внутрішні, зовнішні, спортивні, ABSENICON та медіафасад.

.