Клубний будинок

Бокові фасади освітлюються в двох напрямках: зверху до низу та знизу до верху. Це дозволяє додати відчуття висоти будівлі, а також створює додаткові вертикалі нічного образу, щоб фасад мав приземлений вигляд.

Керуючись основними принципами та беручи до уваги характерні особливості фасаду,  ми пропонуємо використати набір прийомів та набір освітлювального обладнання, що відповідає наступним вимогам:

  • Дизайн світильників консервативний, габарити мінімально можливі для необхідної потужності і світлотехнічних параметрів.
  • Вдень освітлювальна техніка повинна бути мінімально помітна на фоні фасаду.
  • Передбачається використання світильників виключно з енергозберігаючими джерелами світла з довгим терміном експлуатації.
  • Колір освітлення на фасадах: тепло-білий.

Прийоми освітлення фасадів:

  • Підкреслення правильної геометричної форми граней фасаду.
  • Освітлення повної висоти будівлі за допомогою світлодіодної стрічки та лінійних світильників.
  • Колір білого світла – теплий білий, що створює затишок і комфорт для жителів будинку.

Клубний будинок побудований у стилі модерн. В основі його зовнішнього вигляду закладена надійна структура, що підкреслюється масивним цокольним поверхом. Головними текстурами виступають: каміння – перший(цокольний) поверх та дерево по деталях фасаду, та вкраплення білої частини фасаду, що створює враження мармуру, та надає витонченості зовнішньому вигляду будинку. Домінантні кольори мають теплий відтінок.

Верхня частина фасаду має сходинкову структуру що звужується від головного фасаду в сторону задньої частини будівлі. Основна маса образу зосереджена на передньому фасаді і є домінуючою частиною будинку. Цокольний рівень надає відчуття врівноваженості та надійності за рахунок плавних ліній та більшої основи порівняно з верхньою частиною споруди. Масивність підкреслюють основні вертикалі у вигляді білої частини на головному фасаді, і підкреслюється балконами і вікнами на передній частині, і віконними проймами на боковому фасаді.

Вертикальні домінанти на головному фасаді у вигляді дерев’яного оздоблення пропонується виділити за допомогою освітлення. Це надає головну вертикаль у нічний час і надає будівлі витягнутий вигляд, що в свою чергу буде впливати на відчуття комфорту, надійності і затишку.

Балкони на фасаді пропонується освітити за допомогою горизонтальних ліній щоб розширити нічний образ будівлі і надати більш фундаментальний вигляд. Що в свою чергу додає відчуття затишку та комфорту. Освітлення на верхньої грані фасаду робить нічний образ завершеним і вказує межу будинку. Це збільшує привабливість будівлі на тлі нічного неба. Вхідні групи виділяємо за допомогою освітлення на опорі з рівномірно розподіленою освітленістю. Також він освітлює прилеглу територію задля зручності відвідувачів та пішоходів. Портали в‘їзду до паркінгу також відділяємо, що додає привабливості цокольного рівня.

Схожі проекти