Лісгосп/адмінбудівля

Адміністративна будівля Лісогосподарства представляє собою архітектуру конструктивізму 50х-80х рр. характерні особливості це розподіл на дві складові, а також виділення сходинкового підйому на фоні основної будівлі. Чітко виражена вхідна група. Віконні пройми змінювалися в ході реконструкції, так само як і двері на вхідній групі. Тобто ми спостерігаємо синтез минулої будівлі з сучасними елементами. Також є інформація що облицьовування фасаду планується змінюватись на фактурний фасад з теплими кольорами. Фасад буде покритий матеріалом короїд жовтого та коричневого  кольорів. Будівля має 2 поверхи. З лівої частини виділяється триповерховий виступ.

На фасаді присутні характерні вертикальні елементи які пропонується виділити за допомогою лінійних світильників з напрямом свічення зверху донизу. Вхідну групу потрібно виділити за допомогою 3х лінійних світильників задля рівномірного освітлення, а також створення яскравого комфортного освітлення. Центральний елемент виділяти окремо немає необхідності, оскільки основний акцент робиться на плакаті, що підсвічується за допомогою лінійного світильника з широким кутом розкриття.

Ліва частина фасаду також має плакат на якому також варто зробити акцент схожим чином. На противагу правій частині фасаду пропонуємо додати два двонапрямлені світильники. Це по-перше виділить фасад та врівноважить світлову композицію.

Схожі проекти