Традиційні лампи розжарювання загального користування більше не доступні в американських магазинах.

Згідно з ОВНС, легке споживання електроенергії базується на трьох факторах: кількості ламп, годин використання та типів використовуваних ламп. Крім того, згідно з повідомленням, «зареєстровані години використання майже однакові по всій країні». У доповіді було зазначено, що будинки з меншою кількістю ламп розжарювання мали тенденцію до меншого споживання освітлення. Насправді, в тихоокеанському підрозділі, який мав найменше споживання освітлення в будь-якому з дев’яти підрозділів, лише 35 відсотків закритих ламп було зареєстровано як накаливания, що на 9 відсотків нижче, ніж у середньому по країні. Для порівняння, домогосподарства в гірському підрозділі, де споживання світла було ближче до середнього показника по країні, також повідомили про низький рівень використання ламп розжарювання (38 відсотків), але набагато більшу кількість ламп. Згідно з дослідженнями, EIA почерпнута з Національної асоціації виробників електрики (NEMA), популярність світлодіодів продовжує зростати. NEMA повідомила, що в третьому кварталі 2018 року загальна служба світлодіодних світильників становила 65 відсотків поставок ламп, потім галогенні (28 відсотків) і компактні люмінесцентні лампи (7 відсотків). Традиційні лампи розжарювання загального користування більше не доступні в американських магазинах.

Згідно з даними Управління енергетичної інформації США (EIA) «Огляд споживання енергії в житловому секторі», домогосподарства США споживали в середньому 1 105 кіловат-годин (кВт * год.) Електроенергії для освітлення в 2015 році (найостанніші наявні дані), які становили близько 10 відсотків загального споживання електроенергії в будинках. Споживання освітлення, однак, широко варіюється в залежності від географічної області.

Використовуючи дев’ять національних географічних підрозділів американського перепису, середнє споживання освітлення було найменшим у

Тихому океані (911 кВт-год), за яким слідувала

Нова Англія (932 кВт-год), потім

Середньо-Атлантичний (1 014 кВт-год),

Гірський (1051 кВт-год.) кВт * год.,

Центрально-Східний Південь (1200 кВт-год),

Центральний Західний Південь (1218 кВт-год),

Південний Центральний (1224 кВт-год) і

Західний Північний Центральний (1333 кВт-год).

 

Последние новости