Лідерство в енергетиці та екологічному дизайні — LEED

У 2016 році Всесвітня рада з питань зеленого будівництва опублікувала звіт «Створення бізнес-кейсів: здоров’я, благополуччя та продуктивність в зелених офісах», в якому визначено вісім особливостей будівлі, які можуть мати позитивний вплив на мешканців та нижчий ряд, використовуючи 15 випадків дослідження як приклади. 12-ти світовий штаб-квартира Delta Development Group для підрядників Heerema Marine в Нідерландах, наприклад, максимізує денне світло, якість повітря та тепловий комфорт. В результаті, Heerema прогнозувала чисту поточну вартість $ 47 млн. У продуктивності, утриманні персоналу та зменшенні прогулів на основі дослідження KPMG, аудиторської, податкової та консультаційної компанії.

Винос полягає в тому, що проектування будівель може позитивно впливати на навколишнє середовище, знижувати витрати та покращувати вартість будівництва та товарності. Ще більший потенційний економічний вплив може бути реалізований за рахунок поліпшення здоров’я та продуктивності працівників. Традиційно, будівлі, призначені для зеленого, також мають на меті оптимізувати задоволеність пасажирів. Якщо ми подивимося на експлуатаційні витрати на квадратний метр на правило 3/30/300, то сталий дизайн зосереджується на 3/30 (витрати на комунальні послуги та нерухомість), тоді як здоров’я та продуктивність працівників зосереджуються на 300 (витрати працівників). Ми могли б також додати 3,000 або деякий мультиплікатор, що є прибутком і пов’язаним з продуктивністю.

Стале будівництво було спричинене ринковим інтересом, що сходяться навколо стандартів, таких як система рейтингів «Лідерство в енергетиці та екологічному дизайні» (LEED). Заснована в 1998 році, LEED виросла до проектів у 167 країнах і територіях, де більш ніж 90 000 сертифікованих проектів складають понад 19 мільярдів квадратних метрів. За даними Ради з питань зеленого будівництва США, яка керує LEED у Сполучених Штатах, LEED-сертифіковані будівлі генерують на 34 відсотків менше викидів вуглекислого газу, споживають на 25 відсотків менше енергії і на 11 відсотків менше води, а також відволікають більше 80 мільйонів тонн відходів з полігонів. У 2013 році було започатковано проект LEED v4, що охоплює нове будівництво, комерційні інтер’єри та існуючі будівлі, а також конкретні вимоги до певних додатків, таких як школи, роздрібна торгівля та охорона здоров’я. Це основне оновлення включало численні зміни, пов’язані з вибором будівельних систем, включаючи освітлення. Зокрема, внутрішнє освітлення розпізнається двома точками, одна — для якості освітлення, а інша — для індивідуального контролю. Додаткові вимоги та можливості для освітлення, пов’язані з освітленням, включають скорочення потужності відносно стандарту ASHRAE / IES 90.1, відповідь на попит, введення в експлуатацію та мінімізація зовнішнього світлового забруднення.

(Продовження в наступній статті)

Последние новости