Cтереоскопічна світлодіодна віртуальна студія

Віртуальні студії зі світлодіодами — це нова технологія, яка за останні роки потрапила в центр уваги як китайських, так і міжнародних ринків професійної зйомки кіно. Інтегруючи найновіші технології світлодіодного дисплея із системою віртуальних камер та системою рендерингу в режимі реального часу, віртуальні студії LED приносять надзвичайні ефекти кінематографії. Завдяки потужності своїх інновацій, Absen щойно побудував і запустив найбільшу в Азії криту панорамну світлодіодну стереоскопічну віртуальну студію, яка тепер увійде в експлуатацію.

Висота стереоскопічної світлодіодної віртуальної студії становить 6 метрів, діаметр — 24 метри, займаючи загальну площу більше 700 квадратних метрів, і складається із стельового екрану та криволінійного екрану.

Це перша спроба китайського ринку кіно і телебачення побудувати таку структуру. Завдяки невпинним інноваціям та прагненню постійно випробовувати нові речі, команда Absen нарешті вирішила технічні проблеми зі зварюванням сталі, несучою роботою, кріпленням стелі та підключенням криволінійного екрану та стелі.

Світлодіодний дисплей Абсена використовує постійно діючий світлодіодний драйвер ШІМ, що значно покращує відображення зображення та рівень відтінків сірого, завдяки чому видно навіть найтемніші текстури на зображенні. Динамічні та яскраві ефекти зображення означають, що все на зображенні виходить чітко. Крім того, світлодіодний дисплей Абсена має високу частоту оновлення, що дозволяє йому швидко реагувати на динамічне зображення та синхронізуватися з високошвидкісною камерою, не залишаючи слідів ліній сканування. Ця технологія дозволила йому «подолати багато проблем з фокусуванням і стати альтернативою зйомці на місці».

За допомогою гігантського панорамного 270-дюймового дисплея Абсена, повністю в режимі реального часу, кіно- і телевізійне виробництво «те, що ви бачите — це те, що отримуєте» — це реальність.

Безпосередньо переглядаючи середовище зйомки та модифікуючи сюжетні ефекти в реальному часі, творці мають більшу гнучкість для реалізації своїх художніх ідей. Тепер епічну, масштабну фотозйомку можна робити навіть в обмеженому просторі, заощаджуючи час, енергію та потребуючи фактичної зміни обстановки. Віртуальна світлодіодна студія також може точно виробляти джерела світла, а відбивні та заломлювальні ефекти її відбивачів майже не відрізняються від реальності, роблячи відео більш реальним для життя.

Віртуальні студії зі світлодіодами вже відіграють значну роль у зйомках кіно та на телебаченні, і найближчим часом мають стати головною тенденцією у фотографії.

Світлодіодні рішення для віртуальної студії Absen мають чудові показники:

l 10/12-бітний вхід та 16-бітний вихід з підтримкою HDR;

l Світлодіодні панелі Absen здатні працювати з більш високою частотою кадрів, яка може досягати до 144 кадрів в секунду, це дозволяє знімати уповільнені візуальні ефекти за допомогою надколінних камер проти світлодіодних екранів і при цьому зберігати ідеальну синхронізацію між екраном і камерою .

l Низька затримка із затримкою кадру до 1 кадру;

l Genlock може зафіксувати процесор на затворі камери, щоб досягти безперебійної синхронізації віртуальних сцен та рухів персонажів.

В даний час створена віртуальна світлодіодна студія Absen була прийнята TransQuebec.inc. Студія XR у Канаді, 5 канал у Росії, Catalyst Connect у Великобританії, Show Imaging Studio у США та багато інших продюсерів фільмів та телебачення. Ці приклади його застосування в промисловості демонструють його суттєві переваги. Absen також постійно розробляє інші нові технології та продукти з метою виведення на ринок більш практичних рішень.

Последние новости