Абсен на виставці ISE в Амстердамі

Стенд Абсен на виставці ISE в Амстердамі.
Провідний світовий бренд світлодіодних екранів, Absen,  в Амстердамі 11-14 лютого, щоб представити останню номенклатуру продуктів MiniLED для встановлення та прокату, а також багато нових та вдосконалених продуктів.

Absen займає вражаючі 324 кв.м площі, що представляє найбільшу присутність компанії на виставці.

Продукти MiniLED компанії Absen — це надзвичайно тонкий піксельний крок, що включає конфігурацію 4-в-1 пікселів (IMD) та загальну катодну технологію. Це надає продукту чудові візуальні показники, плавність та контраст, а також робить їх у 2,5 рази сильнішими, ніж стандартний SMD LED — не кажучи вже про 20% енергоефективніших.

Попит на продукцію Absen MiniLED був дуже високим з моменту запуску серії CR у 2018 році та значно посилився з минулорічним випуском серії Aries (AX): лідируючої на ринку дисплеєм прокату MiniLED Mini-2D, розробленої для задоволення суворих вимоги ринку орендної плати.   Популярність MiniLED ще більше зросла з винятковим попитом з боку корпоративного / роздрібного ринку в таких додатках, як корпоративні вестибюлі, приміщення для проведення заходів, автосалони та роздрібні магазини.

Компанія Absen MiniLED тепер є стандартною для чотирьох основних лінійок продуктів: серій Aries (AX), Acclaim (A27 Pro) та Control Room (CR), а також нещодавно запущеної серії HC для критично важливих середовищ.

Продукція Next Evolution MiniLED
A27 Plus — найпопулярніший продукт з фіксованою установкою компанії Absen, який за рік зростав понад 300%. Серія Acclaim — це флагманський дисплей компанії Absen для внутрішньої фіксованої установки, переважно в корпоративних та роздрібних умовах. Цьогорічний ISE побачить, що серія стане доступною у діапазоні MiniLED — серії A27 Pro — зробивши її кращою, сильнішою та ефективнішою.

Нарешті, серія CR тепер буде доступна у піксельному тоні 0,7 мм, що представляє найменший піксельний крок компанії та дисплей з найвищою роздільною здатністю. Окрім цього вдосконалення, Absen також представить серію HC, новий 0,9-мм дисплей MiniLED для ринку високого класу управління. HC 0.9 забезпечує відмінну контрастність та кольорову рівномірність, а на виставці буде встановлено як відеодев’ять з дев’яти частин.

Absen також випустить новий продукт на ринок реклами Digital Out-Of-Home (DooH). Серія AW — це новий зовнішній світлодіодний світлодіодний гурток Absen для світлових дисплеїв, автобусних укриттів та інших типів міської вуличної меблів. Серія 5,000nit AW також буде виступати як «розумний» полюсний дисплей для задоволення зростаючої тенденції світлодіодного дисплея та інтеграції 5G-технологій, що, безумовно, спричинить нову хвилю інтелектуальних додатків.

Популярне рішення для конференц-залів, Absenicon, яке було представлено на ISE 2019, також повертається до більш тонкої рами, більш рівною поверхнею та кращою зручністю у використанні. Оновлений Absenicon, доступний у чотирьох стандартних розмірах, відкриває ринок світлодіодів із покращеною доступністю та доступністю.

Последние новости