Паркове і ландшафтне освітлення

Якщо в парковому висвітленні дуже важливо висвітлити місця знаходження і пересування відвідувачів, в дизайні ландшафтного освітлення рекомендується дотримуватися правила, що висвітлювати потрібно ті частини ландшафту, які вимагають уваги глядача, а не місце, де він знаходиться. Це можуть бути окремі композиції з дерев або елементи архітектури – альтанки, розарії, тераси, фонтани, басейни.

Перед вибором паркових і ландшафтних світильників не забудьте приділити особливу увагу дизайну світильника, так як вдень люди бачать його непрацюючим. Особливо привабливо виглядає паркове і ландшафтне освітлення без видимого джерела світла.

Світильники для паркового та ландшафтного освітлення повинні мати високий рівень надійності і захищеності (IP 65-67), мати високий термін служби і хорошу світловіддачу. Рекомендується використовувати джерела світла, мають спектр світіння, наближений до природного світла. Таке освітлення сприяє вегетації рослин.Наша компанія готова запропонувати Вам широкий вибір найрізноманітніших світлодіодних світильників для освітлення парків та ландшафтів.

 

Паркове і ландшафтне освітлення останнім часом стало одним з найпопулярніших напрямків у сучасному ландшафтному дизайні, адже воно дозволяє показати будь-яку територію в найвигіднішому світлі.

Багато парків, сквер та алей реконструюються і починають набувати нового вигляду. Велика кількість таких об’єктів будується заново. Природно, крім красивого архітектурного оформлення вони вимагають і хорошого освітлення.

Паркове і ландшафтне освітлення покликане вирішувати дві основні задачі: забезпечення безпечного пересування по тій чи іншій території (функціональне освітлення) і створення особливої ​​атмосфери, акцентування уваги на окремих елементах або архітектурних деталях (декоративне освітлення).Залежно від конкретних завдань в парковому і ландшафтному освітленні використовують різні прийоми: м’яке розсіяне світло, заливающее освітлення, спрямована акцентні або силуетне підсвічування.

 

Наші проекти в цьому напрямку